info@lighthouse.kiev.ua
 + 380 67 200 20 45
Головна
Конференц-зала

Запорукою ідеального заходу є правильно обране місце його проведення. Щоб подія пройшла успішно, а в пам'яті його учасників залишилися тільки приємні спогади, зроби свій вибір на користь конференц-зали в Light House.

Для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, презентацій, нарад і ділових зустрічей на першому поверсі готелю розташована конференц-зала площею 63 м2, яка обладнана мультимедійним проектором, фліпчартами, проекційним екраном, Wi-Fi. Кожному учаснику заходу надається мінеральна вода.

При замовленні бізнес-заходу будь-якого масштабу і складності всі приміщення готелю віддані для його проведення і готель відкритий та працює виключно для учасників даного заходу. У теплу пору року не виключайте можливість його проведення в альтанці або на зелених галявинах комплексу.

На першому поверсі готелю розташовані камінна і обідня зали, в яких виключно для учасників заходу проводяться кава-брейки, сніданки, обіди, вечері, бенкети, коктейлі, фуршети.

Природне освітлення конференц-зали, можливість обговорити справи або відпочити в неформальній обстановці, зануритися в атмосферу тепла і затишку, - все це сприятиме ефективній роботі та успіху заходу.

Замовити проведення конференції або отримати більш детальну інформацію Ви можете за телефоном:

Тел.: +380672002045E-mail: info@lighthouse.kiev.ua

Розсадка буквою П

Розсадка буквою П дозволить розмістити до 24 учасників.

Ця схема найбільш зручна для комфортного спілкування учасників заходу.

U-shape розсадка

U-shape розсадка дозволить розмістити до 24 учасників.

Ця схема є оптимальною для заходу, який передбачає інтерактивний формат.

Ми даруємо атмосферу!

Підписуйтеся на наші соціальні мережі та слідкуйте за новинами та подіями!

Адреса: вул. А. Михайловського, 59 Б,  м. Буча, 08292
E-mail: info@lighthouse.kiev.uaТелефон: +380 67 200 20 45
Дивись, обговорюй, ділися!