info@lighthouse.kiev.ua
 + 380 67 200 20 45

Light House - унікальне місце. Його унікальність полягає в тому, що в період проведення виїзної сесії, тренінгу, конференції, семінару і будь-якого іншого корпоративного івенту весь комплекс обслуговує виключно одного замовника - Вас і учасників Вашого заходу і нікого більше! Навіть якщо Ви вирішили зупинитися у нас тільки на одну добу, наодинці або з галасливою компанією, ніяких сторонніх або туристів тут не буде, готель приймає тільки одного гостя, і в цей період тільки Ви є господарем цього місця!

Номери в готелі виконані в класичному стилі: 2 двокімнатних люкса, 1 одномісний стандарт і 8 номерів в категорії двомісний стандарт. Гості завжди можуть безкоштовно скористатися послугами парковки, інтернету, сезонного басейну, виклику таксі і навіть пограти в настільний теніс.

Для проведення ділових заходів ми пропонуємо зручну конференц-залу з будь-якою конфігурацією розсадки і з усім необхідним обладнанням. Меню ресторану спеціально розроблено для проведення конференцій і бенкетів, в його основі страви європейської та української кухонь.

Light House - це ідеальний заклад для весільних урочистостей. Тут, щоб провести весільну церемонію, бенкет або фуршет, можна використовувати галявину, ресторан, альтанку або будь-яку інший майданчик на території готелю, тут також можна розмістити гостей, які прибули з інших країн і міст, або навіть тих, які не хочуть їхати, бо мріють розділити з Вами задоволення від свята.

Свіже повітря і чудова природа, цілодобова робота персоналу в атмосфері домашнього затишку і комфорту, закрита територія і відсутність сторонніх очей - все це зробить Ваше перше сімейне свято незабутнім, а враження, отримані під час весільних урочистостей, будуть завжди підтримувати тепло Вашого сімейного вогнища і викликати тільки позитивні емоції рідних і близьких: «Це було найкраще весілля!»

Ми працюємо виключно для того, щоб Ви ніколи не захотіли залишити це місце, а якщо залишаєте, - тільки зі словами подяки і величезним бажанням повернутися до нас знову.

Ми даруємо атмосферу!

Підписуйтеся на наші соціальні мережі та слідкуйте за новинами та подіями!

Адреса: вул. А. Михайловського, 59 Б,  м. Буча, 08292
E-mail: info@lighthouse.kiev.uaТелефон: +380 67 200 20 45
Дивись, обговорюй, ділися!